Wynajem autokarów i busów

Kursy prawo jazdy w Rudzie Śląskiej

Dobra Szkoła LOK w Rudzie Śląskiej Goduli zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B1B,  BE, C, CE i D.

Zapewniamy atrakcyjne ceny kursów oraz nowoczesne zaplecze szkoleniowe, dzięki któremu nauka jest bardziej skuteczna i bezstresowa. Jazdy odbywają się w mieście, w którym kursant planuje zdawać egzamin państwowy (Bytom lub Katowice). Z kolei wykłady prowadzone są w naszym ośrodku szkolenia kierowców oraz przez Internet w formie e-learningu (online).

Do dyspozycji kursantów w szkole jazdy LOK pozostają:

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę jazdy?

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy w LOK Ruda Śląska?

  1. Załóż Profil Kandydata na Kierowcę (PKK), składając komplet dokumentów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta (listę potrzebnych dokumentów znajdziesz tutaj).
  2. Sprawdź najbliższy termin rozpoczęcia kursu prawa jazdy. Kursy na kategorię B rozpoczynają się co miesiąc. Zawsze zamieszczamy informację o naborze na stronie i Facebooku.
  3. Jeśli interesuje Cię szkolenie na inną kategorię prawa jazdy (inną niż kat. B), wystarczy skontaktować się z nami, założyć PKK i zapisać się na kurs, by rozpocząć naukę.
  4. Opłać kurs. Możemy podzielić Twoją płatność na raty. Wówczas wystarczy, że przy zapisie wpłacisz 500 zł, a przed rozpoczęciem jazd uiścisz 50% pełnej ceny. Resztę możesz spłacić po odbyciu połowy jazd.

Cały kurs trwa średnio 2-3 miesiące (2 tygodnie/30h teorii + 30h jazd według indywidualnie ustalonego harmonogramu).

Chcesz zdobyć uprawnienia szybko i w miłej atmosferze? Zapisz się na kurs prawa jazdy w Dobrej Szkole LOK w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy!