Zapisy on-line Zaufane opinie

Ośrodek szkolenia kierowców

Kurs na prawo jazdy A2 - cena 2200 zł

Zapraszamy na kurs na prawo jazdy A2 w LOK Ruda Śląska! Nasz kurs możesz rozpocząć już 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat. W cenie kursu otrzymujesz materiały do nauki teorii w domu oraz 20 godzin jazd. Sprawdź szczegóły!

Przebieg kursu na prawo jazdy A2

Pierwszym etapem kursu na kat. A2 jest przyswojenie wiedzy teoretycznej - otrzymasz od nasz wszystkie materiały do samodzielnej nauki w domu. Następnie musisz zdać egzamin teoretyczny w ośrodku egzaminacyjnym WORD, po czym rozpoczniesz jazdy (20 godzin), rozpoczynające się zawsze na placu manewrowym w Zabrzu przy ul. Kasprowicza. Po ukończeniu kursu musisz zapisać się na państwowy egzamin praktyczny, a po uzyskaniu jego pozytywnego wyniku należy wpłacić w Urzędzie Miasta 100,50 zł za wyrobienie dokumentu prawa jazdy.

Jeśli masz prawo jazdy kat. A1, Twój kurs obejmie 10 h jazdy (bez teorii).

Uprawnienia - prawo jazdy A2

Posiadając prawo jazdy kat. A2 możesz kierować motocyklami o mocy silnika nie wykraczającej poza 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla. Po zdaniu egzaminu na kat. A2 możesz także kierować motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW.

Kategoria A2