Wynajem autokarów i busów

Prawo jazdy kat. A - Ruda Śląska

Chcesz zdobyć uprawnienia do kierowania motocyklem? Przygotuj się do egzaminu na prawo jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska! Zapewniamy wysokiej jakości materiały do nauki teorii w domowym zaciszu, a także 20 godzin jazd pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapraszamy na nasz wiodący kurs prawa jazdy kat. A na Śląsku!

Prawo jazdy kategorii A (motocykl) - przebieg kursu w 2021

Przy zapisie na kurs prawa jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska otrzymujesz materiały do nauki teorii w domu, po przyswojeniu wiedzy z ruchu drogowego musisz zdać egzamin teoretyczny w ośrodku egzaminacyjnym WORD. Zapewniamy testy na prawo jazdy kategorii A.

Po zdaniu egzaminu teoretycznego rozpoczniesz jazdy jako kursant, których w sumie jest 20 godzin (jazdy zawsze rozpoczynają się na oświetlonym placu manewrowym w Zabrzu – ul. Kasprowicza). Po ukończeniu kursu zapisujesz się na egzamin państwowy praktyczny, po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, należy wpłacić w Urzędzie Miasta 100,50 zł za wyrobienie dokumentu.

Jeśli masz uprawnienia kategorii A2, Twój kurs obejmie 10 h jazdy (bez teorii).

Kiedy możesz rozpocząć kurs na prawo jazdy kategorii A w LOK Ruda Śląska (wymagany wiek - od ilu lat)?

Kurs prawa jazdy kat. A możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 24 lat. Jeśli posiadasz kategorię A2 od 2 lat, kurs rozpoczniesz mając ukończone 20 lat.

Nauka jazdy kategoria A

W LOK Ruda Śląska skorzystasz również z jazd doszkalających na prawo jazdy kat. A. Sprawdź szczegóły cenniku kursów!

Szkoła jazdy kat. A - uprawnienia

Prawo jazdy kat. A daje Ci uprawnia do kierowania:

W przypadku motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW konieczne jest i tak ukończenie 21 roku życia. Możesz skorzystać także z kursów na kategorię AM, kategorię A1 i kategorię A2.

Prawo jazdy A - ceny i wolne terminy

Zobacz cennik na prawo jazdy kat. A. Sprawdź wolne terminy na kurs prawa jazdy w kategorii A.

Kategoria A