Zapisy on-line Zaufane opinie

Ośrodek szkolenia kierowców

Prawo jazdy kat. A - Ruda Śląska

Chcesz zdobyć uprawnienia do kierowania motocyklem? Przygotuj się do egzaminu na prawo jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska! Zapewniamy wysokiej jakości materiały do nauki teorii w domowym zaciszu, a także 20 godzin jazd pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapraszamy na nasz wiodący kurs prawa jazdy kat. A na Śląsku!

Prawo jazdy kat. A - przebieg kursu

Przy zapisie na kurs prawa jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska otrzymujesz materiały do nauki teorii w domu, po przyswojeniu wiedzy musisz zdać egzamin teoretyczny w ośrodku egzaminacyjnym WORD.

Po zdaniu egzaminu teoretycznego rozpoczniesz jazdy, których w sumie jest 20 godzin (jazdy zawsze rozpoczynają się na placu manewrowym w Zabrzu – ul. Kasprowicza). Po ukończeniu kursu zapisujesz się na państwowy egzamin praktyczny, po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, należy wpłacić w Urzędzie Miasta 100,50 zł za wyrobienie dokumentu prawa jazdy kat. A.

Jeśli masz prawo jazdy kat. A2, Twój kurs obejmie 10 h jazdy (bez teorii).

Kiedy możesz rozpocząć kurs na prawo jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska?

Kurs prawa jazdy kat. A możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 24 lat. Jeśli posiadasz kategorię A2 od 2 lat, kurs rozpoczniesz mając ukończone 20 lat.

Prawo jazdy kat. A - cena kursu

Za kurs na prawo jazdy kat. A w LOK Ruda Śląska zapłacisz:

W LOK Ruda Śląska skorzystasz również z jazd doszkalających na prawo jazdy kat. A w cenie 100 zł za godzinę lub 900 zł za pakiet 10 godzin.

Sprawdź również cennik kursów na pozostałe kategorie!

Prawo jazdy kat. A - uprawnienia

Prawo jazdy kat. A uprawnia Cię do:

W przypadku motocykli trójkołowych o mocy przekraczającej 15 kW konieczne jest i tak ukończenie 21 roku życia.

Kategoria A