Zapisy on-line Zaufane opinie

Ośrodek szkolenia kierowców

Kurs na prawo jazdy A1

Chcesz uzyskać uprawnienia kat. A1? Zapraszamy na kurs w LOK Ruda Śląska! Nasze szkolenie na prawo jazdy A1 obejmuje materiały do nauki teorii oraz 20 godzin jazd. Nasz kurs na kat. A1 możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 16 lat. Zapraszamy!

Prawo jazdy A1 - przebieg kursu

Po zapisaniu się na nasz kurs na prawo jazdy A1 otrzymasz materiały do nauki teorii w domu. Po przyswojeniu wiedzy musisz zdać egzamin teoretyczny w ośrodku egzaminacyjnym WORD. Następnie rozpoczniesz jazdy - w sumie 20 godzin - zawsze rozpoczynających się na oświetlonym placu manewrowym w Zabrzu przy ul. Kasprowicza.

Po ukończeniu kursu zapisujesz się na państwowy egzamin praktyczny, a po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, należy wpłacić w Urzędzie Miasta 100,50 zł za wyrobienie dokumentu prawa jazdy.

Prawo jazdy A1 - uprawnienia

Posiadając prawo jazdy kat. A1 możesz kierować:

Posiadając prawo jazdy kat. A1 automatycznie uzyskujesz uprawnienia na kat. AM, czyli na motorower i quad. Jeśli masz prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat, prawo jazdy kat. A1 uzyskujesz automatycznie.

Prawo jazdy A1 cena - ile kosztuje?

Kurs prawa jazdy na kat. A1 to cena 1800 zł. Cena szkolenia na prawo jazdy na motocykl obejmuje kurs teoretyczny i praktyczny. W cenie kursu prawa jazdy są egzaminy wewnętrzne oraz materiały szkoleniowe. Podane ceny są cenami brutto i nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Kategoria A1

Motocykl