Zapisy on-line Zaufane opinie

Ośrodek szkolenia kierowców

Kurs prawa jazdy kat. C - Śląsk

Zapraszamy na kurs na prawo jazdy kat. C w Rudzie Śląskiej! Szkolenie możesz rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 21 lat lub w wieku 18 lat, pod warunkiem ukończenia kwalifikacji wstępnej. Sprawdź szczegóły i zapisz się na wiodący kurs prawa jazdy kat. C w woj. śląskim!

Prawo jazdy kat. C na Śląsku - przebieg szkolenia w LOK

Kurs na prawo jazdy kat. C w LOK Ruda Śląska składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Przy zapisie na nasz kurs otrzymasz materiały do nauki teorii w domu. Po przyswojeniu wiedzy, zapisz się na egzamin w ośrodku egzaminacyjnym WORD. Po jego zdaniu zapraszamy na jazdy - zawsze rozpoczynamy je na placu manewrowym w Zabrzu, przy ul. Kasprowicza. Zajęcia praktyczne trwają 30 godzin lub 20 godzin, jeśli posiadasz kategorię D.

Po ukończeniu kursu na prawo jazdy kat. C zapisz się na państwowy egzamin praktyczny. Po uzyskaniu jego pozytywnego wyniku, należy ponadto wpłacić w Urzędzie Miasta 100,50 zł za wyrobienie dokumentu prawa jazdy.

Prawo jazdy kat. C - cena kursu

W LOK Ruda Śląska skorzystasz z kursu na prawo jazdy kat. C w atrakcyjnej cenie! Koszt naszego szkolenia to 3000 zł. Ponadto, jazdy dodatkowe dla naszych kursantów oferujemy w cenie jedynych 100 zł za godzinę.

Chcesz zostać kierowcą zawodowym? W naszej szkole jazdy skorzystasz również z kursu kwalifikacji wstępnej kat. C w cenie 4500 zł oraz kwalifikacji wstępnej przyspieszonej kat. C w cenie 3000 zł. Sprawdź nasz pełny cennik i zapisz się na kurs już dziś!

Cennik

Prawo jazdy kat. C - uprawnienia

Prawo jazdy kat. C upoważnia Cię do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu wraz z przyczepą lekką do 750 kg, a także ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej (do 750kg dmc) (tylko na terytorium RP), automatycznie zdobywasz też uprawnienia na kat. C1.

Aby móc pracować jako kierowca zawodowy musisz odbyć dodatkowo kurs kwalifikacji potwierdzony wpisem w prawie jazdy – KOD 95.

Kurs prawa jazdy kat. C